| Osa numero | H1199NLT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Muuntajatyyppi | LAN 10/100 Base-T |
| induktanssi | 350µH |
| E.T. | - |
| Kääntää Suhde - Ensisijainen: Toissijainen | 1CT:1CT Transmitter, 1CT:1CT Receiver |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Koko / ulottuvuus | 0.500" L x 0.280" W (12.70mm x 7.11mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.235" (5.97mm) |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |