| Osa numero | E2023NLT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Muuntajatyyppi | Isolation and Data Interface (Encapsulated) |
| induktanssi | 200µH |
| E.T. | - |
| Kääntää Suhde - Ensisijainen: Toissijainen | 1CT:2.5CT Transmitter, 1CT:1CT Receiver |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Koko / ulottuvuus | 0.495" L x 0.280" W (12.57mm x 7.11mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.210" (5.33mm) |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
Valmistaja: Synapse Wireless
Kuvaus: SNAP CONNECT E20 2.4GHZ
Varastossa: 0