| Osa numero | CX2045LNLT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Taajuusalue | 3MHz ~ 300MHz |
| Impedanssi - epätasapainoinen / tasapainotettu | - |
| Vaiheero | - |
| Insertion Loss (Max) | 1.0dB |
| Paluu menetys (min) | 10dB |
| Pakkaus / kotelo | 5-SMD |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
Valmistaja: AVX Corp/Kyocera Corp
Kuvaus: CRYSTAL 19.2000MHZ 12PF SMD
Varastossa: 6000
Valmistaja: AVX Corp/Kyocera Corp
Kuvaus: CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
Varastossa: 3000
Valmistaja: AVX Corp/Kyocera Corp
Kuvaus: CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
Varastossa: 3000
Valmistaja: AVX Corp/Kyocera Corp
Kuvaus: CRYSTAL 20.0000MHZ 8PF SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corp/Kyocera Corp
Kuvaus: CRYSTAL 19.2000MHZ 8PF SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corp/Kyocera Corp
Kuvaus: CRYSTAL 20.0000MHZ 8PF SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corp/Kyocera Corp
Kuvaus: CRYSTAL 19.2000MHZ 12PF SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corp/Kyocera Corp
Kuvaus: CRYSTAL 19.2000MHZ 8PF SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corp/Kyocera Corp
Kuvaus: CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corp/Kyocera Corp
Kuvaus: CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD
Varastossa: 0