| Osa numero | BV030-7019.0 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Laminated Core |
| Jännite - Ensisijainen | 115V, 230V |
| Jännite - Toissijainen (täysi kuorma) | Parallel 21V, Series 42V |
| Nykyinen - ulostulo (maksimi) | Parallel 284mA, Series 142mA |
| Ensisijainen rullaus (t) | Dual |
| Toissijainen rullaus (t) | Dual |
| Keskitä napauttamalla | No |
| Teho - Max | 6 VA |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Lopetustyyli | PC Pin |
| Koko / ulottuvuus | 53.00mm L x 44.00mm W |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 22.00mm |
| Jännite - eristäminen | - |
| Paino | 0.133 lb (60.33g) |
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFRMR LAMINATED 0.5VA THRU HOLE
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFRMR LAMINATED 1VA THRU HOLE
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFRMR LAMINATED 1VA THRU HOLE
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFRMR LAMINATED 1VA THRU HOLE
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFRMR LAMINATED 1VA THRU HOLE
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFRMR LAMINATED 2VA THRU HOLE
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFRMR LAMINATED 2VA THRU HOLE
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFRMR LAMINATED 2VA THRU HOLE
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFRMR LAMINATED 2VA THRU HOLE
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFRMR LAMINATED 2VA THRU HOLE
Varastossa: 0