| Osa numero | BV020-5378.0 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Laminated Core |
| Jännite - Ensisijainen | 115V |
| Jännite - Toissijainen (täysi kuorma) | Parallel 12V, Series 24V |
| Nykyinen - ulostulo (maksimi) | Parallel 42mA, Series 21mA |
| Ensisijainen rullaus (t) | Single |
| Toissijainen rullaus (t) | Dual |
| Keskitä napauttamalla | No |
| Teho - Max | 0.5 VA |
| Asennustyyppi | Chassis Mount |
| Lopetustyyli | PC Pin |
| Koko / ulottuvuus | 22.00mm L x 23.00mm W |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 19.00mm |
| Jännite - eristäminen | - |
| Paino | 0.077 lb (34.93g) |
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFRMR LAMINATED 0.5VA THRU HOLE
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFRMR LAMINATED 0.5VA CHAS MOUNT
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFRMR LAMINATED 0.5VA CHAS MOUNT
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFRMR LAMINATED 0.5VA CHAS MOUNT
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFRMR LAMINATED 0.5VA CHAS MOUNT
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFRMR LAMINATED 0.5VA CHAS MOUNT
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFRMR LAMINATED 0.5VA THRU HOLE
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFRMR LAMINATED 0.5VA THRU HOLE
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFRMR LAMINATED 0.5VA THRU HOLE
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: XFRMR LAMINATED 0.5VA THRU HOLE
Varastossa: 0