Koti Tuoteseloste Äänituotteet Mikrofonit POM-2738L-LW100-R
PUI Audio, Inc. POM-2738L-LW100-R
Osa numero
POM-2738L-LW100-R
Valmistaja
PUI Audio, Inc.
Kuvaus
MIC COND ANALOG OMNI -38DB
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Mikrofonit
PUI Audio, Inc.
    1.77000/pcs
  • 10 pcs
    1.26250/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero POM-2738L-LW100-R
Osan tila Active
Tyyppi Electret Condenser
Tulostyyppi Analog
Suunta Omnidirectional
Taajuusalue 15Hz ~ 16kHz
Herkkyys -38dB ±3dB
S / N-suhde 60dB
impedanssi 2.2 kOhm
Jännite - Nimellisjännite 2V
Jännitealue 2 ~ 10V
Nykyinen - tarjonta 500µA
Portin sijainti Top
Arvioinnit -
päättyminen Wire Leads
Koko / ulottuvuus 0.236" Dia (6.00mm)
Korkeus (maksimi) 0.114" (2.90mm)