| Osa numero | AT-1224-TWT-4-R |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Ohjainpiiri | Transducer, Externally Driven |
| Syötteen tyyppi | Peak-Peak Signal |
| Jännite - Nimellisjännite | 12V |
| Jännitealue | 6 ~ 15V |
| Taajuus | 2.4kHz |
| tekniikka | Magnetic |
| Käyttötapa | Single Tone |
| Kesto | - |
| Äänenpainetaso (SPL) | 85dB @ 12V, 10cm |
| Nykyinen - tarjonta | 40mA |
| Portin sijainti | Top |
| Käyttölämpötila | -30°C ~ 105°C |
| hyväksynnät | - |
| Arvioinnit | Washable |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| päättyminen | PC Pins |
| Koko / ulottuvuus | 0.472" Dia (12.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.362" (9.20mm) |
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: CRYSTAL 12.000MHZ 20PF SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: CRYSTAL 12.000MHZ 18PF SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: CRYSTAL 12.000MHZ 8PF SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: CRYSTAL 12.288MHZ 18PF SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: CRYSTAL 12.288MHZ 12PF SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: CRYSTAL 12.2880MHZ 12PF SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Hirose Electric Co Ltd
Kuvaus: LOW POWER ATTENUATOR 20DB
Varastossa: 0
Valmistaja: Hirose Electric Co Ltd
Kuvaus: LOW POWER ATTENUATOR 20DB
Varastossa: 0