| Osa numero | AI-3245-TF-LW95-R |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Ohjainpiiri | Indicator, Internally Driven |
| Syötteen tyyppi | DC |
| Jännite - Nimellisjännite | 12V |
| Jännitealue | 3 ~ 28V |
| Taajuus | 4.5kHz |
| tekniikka | Piezo |
| Käyttötapa | Single Tone |
| Kesto | - |
| Äänenpainetaso (SPL) | 90dB @ 12V, 10cm |
| Nykyinen - tarjonta | 5mA |
| Portin sijainti | Top |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 60°C |
| hyväksynnät | - |
| Arvioinnit | - |
| Asennustyyppi | Panel Mount, Flange |
| päättyminen | Wire Leads |
| Koko / ulottuvuus | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.425" (10.80mm) |
Valmistaja: PUI Audio, Inc.
Kuvaus: AUDIO PIEZO INDICATOR 3-28V CHAS
Varastossa: 6946