Koti Tuoteseloste Potentiometrit, muuttujaresistorit Pyörivät potentiometrit, reostaatit KA1031S24
Precision Electronics Corporation KA1031S24
Osa numero
KA1031S24
Valmistaja
Precision Electronics Corporation
Kuvaus
POT 10K OHM 2W CARBON LOG
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Pyörivät potentiometrit, reostaatit
Precision Electronic Components Ltd
    4.12900/pcs
  • 50 pcs
Tuoteparametri
Osa numero KA1031S24
Osan tila Active
kynttilä Logarithmic
Vastus (Ohmit) 10k
Toleranssi ±10%
Gangtien määrä 1
Sisäänrakennettu kytkin None
Teho (wattia) 2W
Lämpötilan kerroin -
Vuorojen määrä 1
Kierto 314°
Säätötyyppi User Defined
Vastusmateriaali Carbon
Lopetustyyli Solder Lug
Toimilaitteen tyyppi Slotted
Toimilaitteen pituus 0.750" (19.05mm)
Toimilaitteen halkaisija 0.249" (6.32mm)