| Osa numero | 800-80-059-20-101101 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Liittimen tyyppi | Header |
| Yhteystyyppi | Male Pin |
| Pitch - Mating | 0.200" (5.08mm) |
| Tyyli | Board to Board |
| peittänyt | Unshrouded |
| Sijoitusten määrä | 30 |
| Ladatut paikat | All |
| Rivien määrä | 1 |
| Riviväli - Mating | - |
| Asennustyyppi | Through Hole, Right Angle |
| päättyminen | Solder |
| Kiinnitystyyppi | Push-Pull |
| Kontaktin pituus - Mating | 0.195" (4.95mm) |
| Yhteyden pituus - Post | 0.126" (3.20mm) |
| Yleinen kosketuspituus | - |
| Eristyskorkeus | 0.100" (2.54mm) |
| Ota yhteys muotoon | Circular |
| Yhteys Maali - Mating | Tin |
| Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus | - |
| Ota yhteys - Post | Tin |
| Yhteysmateriaali | Brass |
| Eristysmateriaali | Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Polyester, Glass Filled |
| ominaisuudet | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Suojaus | - |
| Materiaalin syttymisluokitus | UL94 V-0 |
| Eristysväri | Black |
Valmistaja: Preci-Dip
Kuvaus: CONN HDR 2POS 0.100 SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Preci-Dip
Kuvaus: CONN HDR 2POS 0.100 SMD R/A
Varastossa: 0
Valmistaja: Preci-Dip
Kuvaus: CONN HDR 2POS 0.100 T/H
Varastossa: 0
Valmistaja: Preci-Dip
Kuvaus: CONN HDR 2POS 0.100 T/H
Varastossa: 0
Valmistaja: Preci-Dip
Kuvaus: CONN HDR 2POS 0.100 T/H R/A
Varastossa: 0
Valmistaja: Preci-Dip
Kuvaus: CONN HDR 2POS 0.100 T/H R/A
Varastossa: 0
Valmistaja: Preci-Dip
Kuvaus: CONN HDR 2POS 0.100 SMD R/A
Varastossa: 0
Valmistaja: Preci-Dip
Kuvaus: CONN HDR 2POS 0.100 T/H
Varastossa: 0
Valmistaja: Preci-Dip
Kuvaus: CONN HDR 2POS 0.100 T/H
Varastossa: 0
Valmistaja: Preci-Dip
Kuvaus: CONN HDR 2POS 0.100 SMD
Varastossa: 0