| Osa numero | LS-H92F |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Sensing Method | Retroreflective |
| Tunneetäisyys | 0.656" ~ 65.617" (20mm ~ 20m) ADJ |
| Jännitteensyöttö | - |
| Vasteaika | - |
| Lähdön kokoonpano | - |
| Yhteysmenetelmä | Cable |
| Suojaus | IP40 |
| Kaapelin pituus | 78.740" (2000.00mm) |
| Valonlähde | Red Laser Diode (650nm) |
| Säätötyyppi | Adjustable |
| Käyttölämpötila | -10°C ~ 55°C |
Valmistaja: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Kuvaus: OPERATOR CONTROL
Varastossa: 0