| Osa numero | 2SC24970R |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Transistorityyppi | NPN |
| Nykyinen - Collector (Ic) (Max) | 1.5A |
| Jännite - keräilijän lähettimen jakautuminen (maksimi) | 50V |
| Vce-kylläisyys (Max) @ Ib, Ic | 1V @ 150mA, 1.5A |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max) | 100µA |
| DC Virranotto (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 120 @ 1A, 5V |
| Teho - Max | 1.2W |
| Taajuus - Siirtyminen | 150MHz |
| Käyttölämpötila | 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | TO-225AA, TO-126-3 |
| Toimittajan laitepaketti | TO-126B-A1 |
Valmistaja: Power Integrations
Kuvaus: IC DUAL GATE DRIVER 35A
Varastossa: 0
Valmistaja: Power Integrations
Kuvaus: IC DUAL GATE DRIVER 35A
Varastossa: 0
Valmistaja: Power Integrations
Kuvaus: IC DUAL GATE DRIVER 35A
Varastossa: 0
Valmistaja: Power Integrations
Kuvaus: IC DUAL GATE DRIVER 8A
Varastossa: 0
Valmistaja: Power Integrations
Kuvaus: IC DUAL GATE DRIVER 8A
Varastossa: 0
Valmistaja: Power Integrations
Kuvaus: IC DUAL GATE DRIVER 8A
Varastossa: 0
Valmistaja: Power Integrations
Kuvaus: IC DUAL GATE DRIVER 8A
Varastossa: 0
Valmistaja: Power Integrations
Kuvaus: IC DUAL GATE DRIVER 15A
Varastossa: 0
Valmistaja: Power Integrations
Kuvaus: IC DUAL GATE DRIVER 6A
Varastossa: 0
Valmistaja: Laird Technologies - Engineered Thermal Solutions
Kuvaus: THERMOELECTRIC
Varastossa: 0