| Osa numero | 2SC13830R |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Transistorityyppi | NPN |
| Nykyinen - Collector (Ic) (Max) | 1A |
| Jännite - keräilijän lähettimen jakautuminen (maksimi) | 25V |
| Vce-kylläisyys (Max) @ Ib, Ic | 400mV @ 50mA, 500mA |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max) | 100nA (ICBO) |
| DC Virranotto (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 120 @ 500mA, 10V |
| Teho - Max | 1W |
| Taajuus - Siirtyminen | 200MHz |
| Käyttölämpötila | 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | TO-226-3, TO-92-3 Long Body |
| Toimittajan laitepaketti | TO-92B-B1 |
Valmistaja: Power Integrations
Kuvaus: IC DUAL GATE DRIVER 35A
Varastossa: 0
Valmistaja: Power Integrations
Kuvaus: IC DUAL GATE DRIVER 35A
Varastossa: 0
Valmistaja: Power Integrations
Kuvaus: IC DUAL GATE DRIVER 35A
Varastossa: 0
Valmistaja: Power Integrations
Kuvaus: IC DUAL GATE DRIVER 8A
Varastossa: 0
Valmistaja: Power Integrations
Kuvaus: IC DUAL GATE DRIVER 8A
Varastossa: 0
Valmistaja: Power Integrations
Kuvaus: IC DUAL GATE DRIVER 8A
Varastossa: 0
Valmistaja: Power Integrations
Kuvaus: IC DUAL GATE DRIVER 8A
Varastossa: 0
Valmistaja: Power Integrations
Kuvaus: IC DUAL GATE DRIVER 15A
Varastossa: 0
Valmistaja: Power Integrations
Kuvaus: IC DUAL GATE DRIVER 6A
Varastossa: 0
Valmistaja: Laird Technologies - Engineered Thermal Solutions
Kuvaus: THERMOELECTRIC
Varastossa: 0