| Osa numero | TND017SW-TL-E |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Vaihtotyyppi | Relay, Solenoid Driver |
| Lähdöiden määrä | 2 |
| Suhde - Syöttö: Lähtö | 1:1 |
| Lähdön kokoonpano | Low Side |
| Tulostyyppi | N-Channel |
| liitäntä | On/Off |
| Jännite - Kuormitus | 4 V ~ 10 V |
| Jännite (Vcc / Vdd) | Not Required |
| Nykyinen - ulostulo (maksimi) | 1.5A |
| Rds On (Typ) | 300 mOhm |
| Syötteen tyyppi | - |
| ominaisuudet | - |
| Vianmääritys | Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Pakkaus / kotelo | 8-SOIC (0.173", 4.40mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 8-SOP |