| Osa numero | NGTD14T65F2SWK |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| IGBT-tyyppi | Trench Field Stop |
| Jännite - keräilijän lähettimen jakautuminen (maksimi) | 650V |
| Nykyinen - Collector (Ic) (Max) | - |
| Nykyinen - Collector Pulsed (Icm) | 120A |
| Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic | 2V @ 15V, 35A |
| Teho - Max | - |
| Energian vaihto | - |
| Syötteen tyyppi | Standard |
| Gate Charge | - |
| Td (päällä / pois) @ 25 ° C | - |
| Testausolosuhteet | - |
| Käänteinen palautusaika (trr) | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Die |
| Toimittajan laitepaketti | Die |
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: DIODE GEN PURP 650V DIE
Varastossa: 28198
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: DIODE GEN PURP 1.2KV DIE
Varastossa: 25077
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: DIODE GEN PURP 1.2KV DIE
Varastossa: 22784
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: DIODE GEN PURP 1.2KV DIE
Varastossa: 20763
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: DIODE GEN PURP 1.2KV DIE
Varastossa: 10718
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IGBT TRENCH FIELD STOP 650V DIE
Varastossa: 55385
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IGBT TRENCH FIELD STOP 650V DIE
Varastossa: 3585
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IGBT TRENCH FIELD STOP 650V DIE
Varastossa: 27717
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IGBT TRENCH FIELD STOP 650V DIE
Varastossa: 20828
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IGBT TRENCH FIELD STOP 650V DIE
Varastossa: 0