| Osa numero | NBC12430FN |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | PLL Clock Generator |
| PLL | Yes |
| panos | Crystal |
| ulostulo | PECL |
| Piirien määrä | 1 |
| Suhde - Syöttö: Lähtö | 1:1 |
| Differentiaali - Tulo: Lähtö | No/Yes |
| Taajuus - maks | 800MHz |
| Jakaja / Kerroin | Yes/No |
| Jännitteensyöttö | 3.135 V ~ 5.25 V |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 28-LCC (J-Lead) |
| Toimittajan laitepaketti | 28-PLCC (11.51x11.51) |
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC CLOCK SYNTH 25-400MHZ 28-PLCC
Varastossa: 8500
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC CLOCK SYNTH 25-400MHZ 28-PLCC
Varastossa: 2442
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC CLOCK SYNTH 25-400MHZ 32-QFN
Varastossa: 1000
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC CLOCK SYNTH 25-400MHZ 32-QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC CLOCK SYNTH 25-400MHZ 28-PLCC
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC CLOCK SYNTH 25-400MHZ 28-PLCC
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC CLOCK SYNTH 25-400MHZ 32-LQFP
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC CLOCK SYNTH 25-400MHZ 32-LQFP
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC CLOCK SYNTH 25-400MHZ 32-LQFP
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC CLOCK SYNTH 25-400MHZ 32-LQFP
Varastossa: 0