| Osa numero | MUN2136T1 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Transistorityyppi | PNP - Pre-Biased |
| Nykyinen - Collector (Ic) (Max) | 100mA |
| Jännite - keräilijän lähettimen jakautuminen (maksimi) | 50V |
| Vastus - pohja (R1) (ohmit) | 100k |
| Vastus - emitteripohja (R2) (ohmit) | 100k |
| DC Virranotto (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 80 @ 5mA, 10V |
| Vce-kylläisyys (Max) @ Ib, Ic | 250mV @ 300µA, 10mA |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max) | 500nA |
| Taajuus - Siirtyminen | - |
| Teho - Max | 230mW |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Toimittajan laitepaketti | SC-59 |
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: TRANS PREBIAS PNP 230MW SC59
Varastossa: 60000
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: TRANS PREBIAS PNP 230MW SC59
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: TRANS PREBIAS PNP 230MW SC59
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: TRANS PREBIAS PNP 230MW SC59
Varastossa: 0