| Osa numero | MPSW45 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Transistorityyppi | NPN - Darlington |
| Nykyinen - Collector (Ic) (Max) | 1A |
| Jännite - keräilijän lähettimen jakautuminen (maksimi) | 40V |
| Vce-kylläisyys (Max) @ Ib, Ic | 1.5V @ 2mA, 1A |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max) | 100nA (ICBO) |
| DC Virranotto (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 25000 @ 200mA, 5V |
| Teho - Max | 1W |
| Taajuus - Siirtyminen | 100MHz |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | TO-226-3, TO-92-3 Long Body |
| Toimittajan laitepaketti | TO-92 |
Valmistaja: Sullins Connector Solutions
Kuvaus: CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
Varastossa: 0
Valmistaja: Sullins Connector Solutions
Kuvaus: CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
Varastossa: 0
Valmistaja: Bopla Enclosures
Kuvaus: MOUNTING PLATE FOR RCP 310/3100
Varastossa: 0
Valmistaja: Bopla Enclosures
Kuvaus: MOUNTING PLATE FOR RCP 250/2000
Varastossa: 0
Valmistaja: Bopla Enclosures
Kuvaus: MOUNTING PLATE FOR RCP 200/2000
Varastossa: 0
Valmistaja: Bopla Enclosures
Kuvaus: MOUNTING PLATE FOR RCP 160/1600
Varastossa: 0
Valmistaja: Bopla Enclosures
Kuvaus: MOUNTING PLATE FOR RCP 400/4000
Varastossa: 0