| Osa numero | MMSD103T1 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Diodityyppi | Standard |
| Jännite - DC taakse (Vr) (Max) | 250V |
| Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) | 200mA (DC) |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos | 1.25V @ 200mA |
| Nopeus | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Käänteinen palautusaika (trr) | 50ns |
| Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr | 1µA @ 200V |
| Kapasitanssi @ Vr, F | 5pF @ 0V, 1MHz |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | SOD-123 |
| Toimittajan laitepaketti | SOD-123 |
| Käyttölämpötila - liitäntä | -55°C ~ 150°C |
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: CONN RCPT 2MM 8POS DL VERT PCB
Varastossa: 791
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: CONN RCPT 2MM 3POS SGL VERT PCB
Varastossa: 248
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: CONN RCPT 2MM 6POS DL VERT SMD
Varastossa: 210
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: CONN RCPT 2MM 2POS SGL HORZ PCB
Varastossa: 12
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: CONN SOCKET STRIP 3POS
Varastossa: 0