| Osa numero | MMBZ5259BLT1 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Jännite - Zener (Nom) (Vz) | 39V |
| Toleranssi | ±5% |
| Teho - Max | 225mW |
| Impedanssi (maksimi) (Zzt) | 80 Ohm |
| Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr | 100nA @ 30V |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos | 900mV @ 10mA |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Toimittajan laitepaketti | SOT-23-3 (TO-236) |
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: TVS DIODE 8.5VWM 17VC SOT23
Varastossa: 9000
Valmistaja: Nexperia USA Inc.
Kuvaus: TVS DIODE 8.5VWM 17VC SOT23
Varastossa: 6000
Valmistaja: Nexperia USA Inc.
Kuvaus: TVS DIODE 6.5VWM 14.2VC SOT23
Varastossa: 6000
Valmistaja: Rohm Semiconductor
Kuvaus: TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR, SS
Varastossa: 3000
Valmistaja: Rohm Semiconductor
Kuvaus: TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR, SS
Varastossa: 3000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TVS DIODE 6.5VWM 14.2VC SOT23-3
Varastossa: 21000
Valmistaja: Nexperia USA Inc.
Kuvaus: TVS DIODE 12VWM 21VC SOT23
Varastossa: 12000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TVS DIODE 6.5VWM 14.2VC SOT23-3
Varastossa: 0
Valmistaja: Nexperia USA Inc.
Kuvaus: TVS DIODE 8.5VWM 17VC SOT23
Varastossa: 0