| Osa numero | MMBT6427LT3 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Transistorityyppi | NPN - Darlington |
| Nykyinen - Collector (Ic) (Max) | 500mA |
| Jännite - keräilijän lähettimen jakautuminen (maksimi) | 40V |
| Vce-kylläisyys (Max) @ Ib, Ic | 1.5V @ 500µA, 500mA |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max) | 1µA |
| DC Virranotto (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 20000 @ 100mA, 5V |
| Teho - Max | 225mW |
| Taajuus - Siirtyminen | - |
| Käyttölämpötila | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Toimittajan laitepaketti | SOT-23-3 (TO-236) |
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: TRANS PNP 30V 0.7A SC74-6
Varastossa: 54000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: TRANS NPN 18V 1A SOT23-3
Varastossa: 0