| Osa numero | MM5Z10VT1 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Jännite - Zener (Nom) (Vz) | 10V |
| Toleranssi | ±6% |
| Teho - Max | 200mW |
| Impedanssi (maksimi) (Zzt) | 20 Ohm |
| Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr | 100nA @ 8V |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos | 900mV @ 10mA |
| Käyttölämpötila | -65°C ~ 150°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | SC-79, SOD-523 |
| Toimittajan laitepaketti | SOD-523 |
Valmistaja: JAE Electronics
Kuvaus: CONN SKT SODIMM 200POS SMD REV
Varastossa: 0
Valmistaja: JAE Electronics
Kuvaus: CONN SKT SODIMM 200POS SMD REV
Varastossa: 0
Valmistaja: JAE Electronics
Kuvaus: CONN SKT SODIMM 200POS SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: JAE Electronics
Kuvaus: CONN SKT SODIMM 200POS SMD REV
Varastossa: 0
Valmistaja: JAE Electronics
Kuvaus: CONN SKT SODIMM 200POS SMD REV
Varastossa: 0