| Osa numero | MJD243 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Transistorityyppi | NPN |
| Nykyinen - Collector (Ic) (Max) | 4A |
| Jännite - keräilijän lähettimen jakautuminen (maksimi) | 100V |
| Vce-kylläisyys (Max) @ Ib, Ic | 600mV @ 100mA, 1A |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max) | 100nA (ICBO) |
| DC Virranotto (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 40 @ 200mA, 1V |
| Teho - Max | 1.4W |
| Taajuus - Siirtyminen | 40MHz |
| Käyttölämpötila | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Toimittajan laitepaketti | DPAK-3 |
Valmistaja: CUI Inc.
Kuvaus: CONN JACK MONO 2.5MM SMD R/A
Varastossa: 29000