| Osa numero | MBR830MFST1G |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Diodityyppi | Schottky |
| Jännite - DC taakse (Vr) (Max) | 30V |
| Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) | 8A |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos | 700mV @ 8A |
| Nopeus | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Käänteinen palautusaika (trr) | - |
| Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr | 200µA @ 30V |
| Kapasitanssi @ Vr, F | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 8-PowerTDFN, 5 Leads |
| Toimittajan laitepaketti | 5-DFN (5x6) (8-SOFL) |
| Käyttölämpötila - liitäntä | -40°C ~ 150°C |
Valmistaja: SMC Diode Solutions
Kuvaus: DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO247
Varastossa: 2700