| Osa numero | LM324DR2 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Vahvistintyyppi | General Purpose |
| Piirien määrä | 4 |
| Tulostyyppi | - |
| Slew Rate | 0.6 V/µs |
| Voiton kaistanleveystuote | 1MHz |
| -3db kaistanleveys | - |
| Nykyinen - tulovirta | 90nA |
| Jännite - Syöttöerotus | 2mV |
| Nykyinen - tarjonta | 1.4mA |
| Nykyinen - lähtö / kanava | 40mA |
| Jännitesyöttö, Single / Dual (±) | 3 V ~ 32 V, ±1.5 V ~ 16 V |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 14-SOIC |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC OPAMP GP 1MHZ WAFERSALE
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC REG CTRLR BUCK 32WQFN
Varastossa: 8000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC REG CTRLR BOOST 10WQFN
Varastossa: 3000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC REG CTRLR BOOST 10WQFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: EVAL BOARD FOR LM3000
Varastossa: 2