| Osa numero | CAT4106AGEVB |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Nykyinen - lähtö / kanava | 175mA |
| Lähdöt ja tyyppi | 4, Non-Isolated |
| Jännite - lähtö | 36V |
| ominaisuudet | Dimmable |
| Jännite - Syöttö | 3 V ~ 5.5 V |
| Toimitettu sisältö | Board(s) |
| Käytetty IC / osa | CAT4106 |
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC LED DRIVER LIN DIM TSOT23-6
Varastossa: 24000
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC LED DRIVER 4CH 25MA 8UDFN
Varastossa: 201000
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC LED DRIVER LIN DIM 20MA 8UDFN
Varastossa: 11547
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC LED DRIVER LIN DIM TSOT23-6
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC LED DRIVER LIN DIM TSOT23-6
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC LED DRIVER LINEAR DIM SC70-6
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC LED DRIVER LINEAR 80MA 16SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC LED DRIVER LIN DIM 20MA 8UDFN
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC LED DRIVER LIN DIM 40MA 8TDFN
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC LED DRIVER LINEAR DIM SC70-6
Varastossa: 0