| Osa numero | ASM3P2811AF-08SR |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Frequency Modulator, Spread Spectrum Clock Generator |
| PLL | Yes |
| panos | CMOS, TTL |
| ulostulo | CMOS, TTL |
| Piirien määrä | 1 |
| Suhde - Syöttö: Lähtö | 1:1 |
| Differentiaali - Tulo: Lähtö | No/No |
| Taajuus - maks | 40MHz |
| Jakaja / Kerroin | Yes/No |
| Jännitteensyöttö | 3 V ~ 3.6 V |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 8-SOIC |
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC FREQ MOD 4X EMI REDUCT 6TSOP
Varastossa: 6000
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC FREQ MOD 4X EMI REDUCT 6TSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC FREQ MOD 4X EMI REDUCT 6TSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC FREQ MOD 4X EMI REDUCT 6TSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC FREQ MOD 4X EMI REDUCT 6TSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC FREQ MOD EMI REDUCTION 8SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC FREQ MOD EMI REDUCTION 8SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC FREQ MOD EMI REDUCTION 8SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC FREQ MOD EMI REDUCTION 8SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC FREQ MOD EMI REDUCTION 8SOIC
Varastossa: 0