| Osa numero | ASM3I2579AF-06OR |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Frequency Modulator, Spread Spectrum Clock Generator |
| PLL | Yes |
| panos | CMOS |
| ulostulo | CMOS |
| Piirien määrä | 1 |
| Suhde - Syöttö: Lähtö | 1:1 |
| Differentiaali - Tulo: Lähtö | No/No |
| Taajuus - maks | 30MHz |
| Jakaja / Kerroin | Yes/No |
| Jännitteensyöttö | 2.375 V ~ 3.6 V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Toimittajan laitepaketti | 6-TSOP |
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC FREQ MOD EMI REDUCTION 6TSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC FREQ MOD EMI REDUCTION 6TSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IC FREQ MOD EMI REDUCTION 6TSOP
Varastossa: 0