| Osa numero | Z4D-C01 |
|---|---|
| Osan tila | Preliminary |
| Tunneetäisyys | 0.256" (6.5mm) |
| Tulostyyppi | Analog |
| Jännitteensyöttö | 5V |
| Nykyinen - tarjonta | - |
| Jännite - Lähtöerotus (Typ) @ Etäisyys | - |
| Jännite - Lähtö (Typ) @ Etäisyys | 56mV @ 40µm |
| Käyttölämpötila | -10°C ~ 65°C |
Valmistaja: Comchip Technology
Kuvaus: RECT BRIDGE GP 600V 4A Z4-D
Varastossa: 33000
Valmistaja: Comchip Technology
Kuvaus: RECT BRIDGE GP 1000V 4A Z4-D
Varastossa: 3000
Valmistaja: Comchip Technology
Kuvaus: RECT BRIDGE GP 800V 4A Z4-D
Varastossa: 3000