| Osa numero | SSG5L2P5 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Piiri | SPDT |
| Kytkintoiminto | On-Mom |
| Nykyinen arvostelu | 5A (AC), 4A (DC) |
| Jännitearvot - AC | 125V |
| Jännitearvot - DC | 30V |
| Toimilaitteen tyyppi | Lever, Roller |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Lopetustyyli | PC Pin |
| Suojaus | IP40 |
| ominaisuudet | - |
| Käyttövoima, momentti | 20gf |
| Vapauta voima | 2gf |
| Pretravel | - |
| Differential Travel | 0.031" (0.8mm) |
| yliliikkeen | 0.040" (1.0mm) |
Valmistaja: Omron Electronics Inc-EMC Div
Kuvaus: SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
Varastossa: 0
Valmistaja: Omron Electronics Inc-EMC Div
Kuvaus: SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
Varastossa: 0