| Osa numero | PPC8535ECVTATH |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Ytimen prosessori | PowerPC e500 |
| Lukumäärät / väylän leveys | 1 Core, 32-Bit |
| Nopeus | 1.25GHz |
| Co-prosessorit / DSP | Security; SEC |
| RAM-ohjaimet | DDR2, DDR3 |
| Graafinen kiihdytys | No |
| Näyttö- ja liitäntäohjaimet | - |
| Ethernet | 10/100/1000 Mbps (2) |
| SATA | SATA 3Gbps (1) |
| USB | USB 2.0 (2) |
| Jännite - I / O | 1.8V, 2.5V, 3.3V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Turvallisuusominaisuudet | Cryptography |
| Pakkaus / kotelo | 783-BBGA, FCBGA |
| Toimittajan laitepaketti | 783-FCPBGA (29x29) |