| Osa numero | UB201KW03CF-3JB |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | LED |
| Lampun väri | Green, Red |
| Objektiivin väri | White |
| Objektiivin läpinäkyvyys | Diffused |
| Arvioinnit | Vf (Typ), If (Max) |
| Jännite | 3.5V Green, 2.1V Red |
| nykyinen | 25mA Green, 30mA Red |
| Panel Cutout -muoto | - |
| Panel Cutout -mitat | - |
| Objektiivin tyyli / koko | Rectangle with Flat Top, 15.24mm x 15.00mm |
| Millicandela Rating | - |
| Aallonpituus - huippu | - |
| Katselukulma | - |
| Lopetustyyli | - |
| Suojaus | - |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: NKK Switches
Kuvaus: INDICATOR PB SQ BRIGHT LED RED
Varastossa: 9
Valmistaja: NKK Switches
Kuvaus: INDICATOR PB SQ BRIGHT LED AMBER
Varastossa: 8
Valmistaja: NKK Switches
Kuvaus: INDICATOR PB AMB ILL SQ FLAT CAP
Varastossa: 33
Valmistaja: NKK Switches
Kuvaus: INDICATOR PB RD ILL SQ FLAT CAP
Varastossa: 32
Valmistaja: NKK Switches
Kuvaus: LED PANEL INDICATOR RED 1.85V
Varastossa: 32
Valmistaja: NKK Switches
Kuvaus: INDICATOR PB SQ SUPER BRGHT WHT
Varastossa: 10
Valmistaja: NKK Switches
Kuvaus: INDICATOR PB SQ BRIGHT LED GREEN
Varastossa: 0
Valmistaja: NKK Switches
Kuvaus: LED PANEL INDICATOR RED 1.85V
Varastossa: 0
Valmistaja: NKK Switches
Kuvaus: LED PANEL INDICATOR AMB 2V
Varastossa: 0
Valmistaja: NKK Switches
Kuvaus: LED PANEL INDICATOR GRN 2.1V
Varastossa: 0