| Osa numero | UWZ1C331MCL1GS |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 330µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 16V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 105°C |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 105°C |
| Polarisaatio | - |
| Sovellukset | General Purpose |
| Ripple Current - matala taajuus | 195mA @ 120Hz |
| Ripple Current - korkea taajuus | 292.5mA @ 10kHz |
| impedanssi | - |
| Lyijyväli | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.394" (10.00mm) |
| Pinta-asennus maakoko | 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Radial, Can - SMD |
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD
Varastossa: 3000
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 33UF 20% 16V SMD
Varastossa: 2000
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD
Varastossa: 2000
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD
Varastossa: 1000