| Osa numero | UWS1V331MCL1GS |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| kapasitanssi | 330µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 35V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Polarisaatio | - |
| Sovellukset | High Temperature Reflow |
| Ripple Current - matala taajuus | 324mA @ 120Hz |
| Ripple Current - korkea taajuus | 421.2mA @ 10kHz |
| impedanssi | - |
| Lyijyväli | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.394" (10.00mm) |
| Pinta-asennus maakoko | 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Radial, Can - SMD |