| Osa numero | UPS2F2R2MPD |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 2.2µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 315V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| Polarisaatio | Polar |
| Sovellukset | General Purpose |
| Ripple Current - matala taajuus | 28mA @ 120Hz |
| Ripple Current - korkea taajuus | 44.8mA @ 10kHz |
| impedanssi | - |
| Lyijyväli | 0.197" (5.00mm) |
| Koko / ulottuvuus | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.551" (14.00mm) |
| Pinta-asennus maakoko | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial, Can |
Valmistaja: GE Critical Power
Kuvaus: IT SERIES 2000 RACKMOUNT LINE IN
Varastossa: 0
Valmistaja: GE Critical Power
Kuvaus: IT SERIES 2000 TOWER LINE INTERA
Varastossa: 0
Valmistaja: GE Critical Power
Kuvaus: GT SERIES 10000VA 240/208/120V
Varastossa: 0
Valmistaja: GE Critical Power
Kuvaus: GT SERIES 8000VA 240/208/120V
Varastossa: 0
Valmistaja: GE Critical Power
Kuvaus: GT SERIES 6000VA 240/208/120V
Varastossa: 0
Valmistaja: GE Critical Power
Kuvaus: GT SERIES 5000VA 240/208/120V
Varastossa: 0
Valmistaja: GE Critical Power
Kuvaus: BATTERY CABINET FOR GT SERIES
Varastossa: 0
Valmistaja: GE Critical Power
Kuvaus: BATTERY CABINET FOR GT SERIES
Varastossa: 0