| Osa numero | UPS1V331MPD1TD |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 330µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 35V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 105°C |
| Polarisaatio | Polar |
| Sovellukset | General Purpose |
| Ripple Current - matala taajuus | 568mA @ 120Hz |
| Ripple Current - korkea taajuus | 800mA @ 100kHz |
| impedanssi | 140 Ohm |
| Lyijyväli | 0.197" (5.00mm) |
| Koko / ulottuvuus | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.689" (17.50mm) |
| Pinta-asennus maakoko | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial, Can |
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
Varastossa: 8339
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Varastossa: 635
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
Varastossa: 5000
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
Varastossa: 2668
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
Varastossa: 2000
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
Varastossa: 0