| Osa numero | UHV1C331MPD |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 330µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 16V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Lifetime @ Temp. | 6000 Hrs @ 105°C |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| Polarisaatio | Polar |
| Sovellukset | General Purpose |
| Ripple Current - matala taajuus | 415mA @ 120Hz |
| Ripple Current - korkea taajuus | - |
| impedanssi | 59 mOhm |
| Lyijyväli | 0.138" (3.50mm) |
| Koko / ulottuvuus | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.512" (13.00mm) |
| Pinta-asennus maakoko | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial, Can |
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Varastossa: 70
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Varastossa: 597
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 150UF 20% 10V RADIAL
Varastossa: 2350
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 1200UF 20% 10V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 1200UF 20% 10V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 150UF 20% 10V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 150UF 20% 10V RADIAL
Varastossa: 0