| Osa numero | UHE2A331MHT |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| kapasitanssi | 330µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 100V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Lifetime @ Temp. | 10000 Hrs @ 105°C |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| Polarisaatio | Polar |
| Sovellukset | General Purpose |
| Ripple Current - matala taajuus | 896mA @ 120Hz |
| Ripple Current - korkea taajuus | 1.28A @ 100kHz |
| impedanssi | 71 mOhm |
| Lyijyväli | 0.197" (5.00mm) |
| Koko / ulottuvuus | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 1.575" (40.00mm) |
| Pinta-asennus maakoko | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial, Can |
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 120UF 20% 100V RADIAL
Varastossa: 7376
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 15UF 20% 100V RADIAL
Varastossa: 7239
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 120UF 20% 100V RADIAL
Varastossa: 500
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL
Varastossa: 500
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL
Varastossa: 30157
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 120UF 20% 100V RADIAL
Varastossa: 19377
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 15UF 20% 100V RADIAL
Varastossa: 0