| Osa numero | UHE1J331MHT |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| kapasitanssi | 330µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 63V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Lifetime @ Temp. | 10000 Hrs @ 105°C |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| Polarisaatio | Polar |
| Sovellukset | General Purpose |
| Ripple Current - matala taajuus | 612.5mA @ 120Hz |
| Ripple Current - korkea taajuus | 875mA @ 100kHz |
| impedanssi | 120 mOhm |
| Lyijyväli | 0.197" (5.00mm) |
| Koko / ulottuvuus | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.984" (25.00mm) |
| Pinta-asennus maakoko | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial, Can |
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Varastossa: 96549
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Varastossa: 6000
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Varastossa: 3055
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Varastossa: 1500
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Varastossa: 12302
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Varastossa: 0