| Osa numero | UFW2A331MHD |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 330µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 100V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Polarisaatio | Polar |
| Sovellukset | Audio |
| Ripple Current - matala taajuus | 750mA @ 120Hz |
| Ripple Current - korkea taajuus | 1.125A @ 10kHz |
| impedanssi | - |
| Lyijyväli | 0.197" (5.00mm) |
| Koko / ulottuvuus | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.984" (25.00mm) |
| Pinta-asennus maakoko | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial, Can |
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 0.1UF 20% 100V RADIAL
Varastossa: 7600
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL
Varastossa: 7465
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
Varastossa: 5472
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
Varastossa: 2000
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL
Varastossa: 1466
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 0.1UF 20% 100V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 0.1UF 20% 100V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL
Varastossa: 0