| Osa numero | UCY2D331MHD |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 330µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 200V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Lifetime @ Temp. | 12000 Hrs @ 105°C |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| Polarisaatio | Polar |
| Sovellukset | General Purpose |
| Ripple Current - matala taajuus | 1.595A @ 120Hz |
| Ripple Current - korkea taajuus | 3.19A @ 100kHz |
| impedanssi | - |
| Lyijyväli | 0.295" (7.50mm) |
| Koko / ulottuvuus | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 1.634" (41.50mm) |
| Pinta-asennus maakoko | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial, Can |
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL
Varastossa: 8000
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 150UF 20% 160V RADIAL
Varastossa: 708
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 150UF 20% 160V RADIAL
Varastossa: 570
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 150UF 20% 160V RADIAL
Varastossa: 461
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 180UF 20% 160V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 150UF 20% 160V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 120UF 20% 160V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 150UF 20% 160V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 120UF 20% 160V RADIAL
Varastossa: 0