| Osa numero | UCS2C470MPD |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 47µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 160V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Lifetime @ Temp. | 8000 Hrs @ 105°C |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| Polarisaatio | Polar |
| Sovellukset | General Purpose |
| Ripple Current - matala taajuus | 375mA @ 120Hz |
| Ripple Current - korkea taajuus | 750mA @ 100kHz |
| impedanssi | - |
| Lyijyväli | 0.197" (5.00mm) |
| Koko / ulottuvuus | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.846" (21.50mm) |
| Pinta-asennus maakoko | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial, Can |
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC POWER SWITCH DUAL USB 20QFN
Varastossa: 546
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC USB P0WER SWITCH 20QFN
Varastossa: 532
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC USB P0WER SWITCH 20QFN
Varastossa: 5000
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC POWER SWITCH DUAL USB 20QFN
Varastossa: 5000
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC POWER SWITCH DUAL USB 20QFN
Varastossa: 1466
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC POWER SWITCH DUAL USB 20QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC POWER SWITCH DUAL USB 20QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC POWER SWITCH DUAL USB 20QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC POWER SWITCH DUAL USB 20QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC POWER SWITCH DUAL USB 20QFN
Varastossa: 0