Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiini - polymeerikondensaattorit RWA0J331MEG
Nichicon RWA0J331MEG
Osa numero
RWA0J331MEG
Valmistaja
Nichicon
Kuvaus
CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiini - polymeerikondensaattorit
Nichicon
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero RWA0J331MEG
Osan tila Obsolete
Tyyppi Polymer
kapasitanssi 330µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 6.3V
ESR (Equivalent Series Resistance) 15 mOhm
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus -
Ripple Current - korkea taajuus -
impedanssi -
Lyijyväli -
Koko / ulottuvuus 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.177" (4.50mm)
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo 2917 (7343 Metric)
Liittyvät tuotteet
RWA0J331MEG
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V SMD
Varastossa: 0
RFQ -
RWA0D471MEG
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM POLY 470UF 20% 2V SMD
Varastossa: 0
RFQ -
RWA0J221MEG
Kuvaus: CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD