| Osa numero | PLG1C331MCO1 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Polymer |
| kapasitanssi | 330µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 16V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 13 mOhm |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 105°C |
| Sovellukset | - |
| Ripple Current - matala taajuus | - |
| Ripple Current - korkea taajuus | 4.7A @ 100kHz |
| impedanssi | - |
| Lyijyväli | 0.138" (3.50mm) |
| Koko / ulottuvuus | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.354" (9.00mm) |
| Pinta-asennus maakoko | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial, Can |
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V T/H
Varastossa: 998
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM POLY 560UF 20% 10V T/H
Varastossa: 791
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V T/H
Varastossa: 7000
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM POLY 1200UF 20% 10V T/H
Varastossa: 500
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM POLY 1200UF 20% 10V T/H
Varastossa: 45679
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V T/H
Varastossa: 4360
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM POLY 820UF 20% 10V T/H
Varastossa: 37
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM POLY 560UF 20% 10V T/H
Varastossa: 2000
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM POLY 820UF 20% 10V T/H
Varastossa: 1000
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V T/H
Varastossa: 1000