| Osa numero | PCJ0J331MCL1GS |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Polymer |
| kapasitanssi | 330µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 6.3V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 14 mOhm |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 105°C |
| Sovellukset | General Purpose |
| Ripple Current - matala taajuus | - |
| Ripple Current - korkea taajuus | 3.95A @ 100kHz |
| impedanssi | - |
| Lyijyväli | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.276" (7.00mm) |
| Pinta-asennus maakoko | 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Radial, Can - SMD |
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM POLY 270UF 20% 6.3V SMD
Varastossa: 900
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM POLY 1500UF 6.3V SMD
Varastossa: 500
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM POLY 1200UF 6.3V SMD
Varastossa: 500
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD
Varastossa: 4000
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM POLY 1500UF 6.3V SMD
Varastossa: 400
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM POLY 1800UF 6.3V SMD
Varastossa: 2800
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V SMD
Varastossa: 2700
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V SMD
Varastossa: 2000
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM POLY 120UF 20% 6.3V SMD
Varastossa: 2000
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD
Varastossa: 1000