Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiini - polymeerikondensaattorit PCJ0J331MCL1GS
Nichicon PCJ0J331MCL1GS
Osa numero
PCJ0J331MCL1GS
Valmistaja
Nichicon
Kuvaus
CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiini - polymeerikondensaattorit
Nichicon
Tuoteparametri
Osa numero PCJ0J331MCL1GS
Osan tila Active
Tyyppi Polymer
kapasitanssi 330µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 6.3V
ESR (Equivalent Series Resistance) 14 mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus -
Ripple Current - korkea taajuus 3.95A @ 100kHz
impedanssi -
Lyijyväli -
Koko / ulottuvuus 0.315" Dia (8.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.276" (7.00mm)
Pinta-asennus maakoko 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)