| Osa numero | LGY2W331MELC |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 330µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 450V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Lifetime @ Temp. | 7000 Hrs @ 105°C |
| Käyttölämpötila | -25°C ~ 105°C |
| Polarisaatio | Polar |
| Sovellukset | General Purpose |
| Ripple Current - matala taajuus | 1.38A @ 120Hz |
| Ripple Current - korkea taajuus | 1.587A @ 50kHz |
| impedanssi | - |
| Lyijyväli | 0.394" (10.00mm) |
| Koko / ulottuvuus | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 2.047" (52.00mm) |
| Pinta-asennus maakoko | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial, Can - Snap-In |
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 1800UF 20% 100V SNAP
Varastossa: 368
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 1800UF 20% 100V SNAP
Varastossa: 233
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 1200UF 20% 100V SNAP
Varastossa: 225
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP
Varastossa: 210
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP
Varastossa: 178
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 1200UF 20% 100V SNAP
Varastossa: 146
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP
Varastossa: 131
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 1000UF 20% 100V SNAP
Varastossa: 118
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 1200UF 20% 100V SNAP
Varastossa: 0
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 1000UF 20% 100V SNAP
Varastossa: 0