| Osa numero | LGX2W331MELC35 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 330µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 450V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Lifetime @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| Käyttölämpötila | -25°C ~ 105°C |
| Polarisaatio | Polar |
| Sovellukset | General Purpose |
| Ripple Current - matala taajuus | 1.39A @ 120Hz |
| Ripple Current - korkea taajuus | 1.9877A @ 50kHz |
| impedanssi | - |
| Lyijyväli | 0.394" (10.00mm) |
| Koko / ulottuvuus | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 1.457" (37.00mm) |
| Pinta-asennus maakoko | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial, Can - Snap-In |
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Varastossa: 325
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Varastossa: 290
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Varastossa: 162
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Varastossa: 127
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Varastossa: 105
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Varastossa: 100
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Varastossa: 0
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Varastossa: 0
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Varastossa: 0