| Osa numero | LGX2H331MELC45 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 330µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 500V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Lifetime @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| Käyttölämpötila | -25°C ~ 105°C |
| Polarisaatio | Polar |
| Sovellukset | General Purpose |
| Ripple Current - matala taajuus | 1.6A @ 120Hz |
| Ripple Current - korkea taajuus | 2.288A @ 50kHz |
| impedanssi | - |
| Lyijyväli | 0.394" (10.00mm) |
| Koko / ulottuvuus | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 1.850" (47.00mm) |
| Pinta-asennus maakoko | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial, Can - Snap-In |
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 150UF 20% 500V SNAP
Varastossa: 90
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 150UF 20% 500V SNAP
Varastossa: 5
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 120UF 20% 500V SNAP
Varastossa: 36
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 180UF 20% 500V SNAP
Varastossa: 200
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 180UF 20% 500V SNAP
Varastossa: 199
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 120UF 20% 500V SNAP
Varastossa: 188
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 150UF 20% 500V SNAP
Varastossa: 118
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 180UF 20% 500V SNAP
Varastossa: 0
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 120UF 20% 500V SNAP
Varastossa: 0
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 100UF 20% 500V SNAP
Varastossa: 0