Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit LGU2E331MELA
Nichicon LGU2E331MELA
Osa numero
LGU2E331MELA
Valmistaja
Nichicon
Kuvaus
CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Nichicon
    1.71500/pcs
  • 10 pcs
    1.38250/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero LGU2E331MELA
Osan tila Active
kapasitanssi 330µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 250V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 1.3A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 1.95A @ 50kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.394" (10.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.984" Dia (25.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.181" (30.00mm)