| Osa numero | MTC1S2405MC-R7 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Isolated Module |
| Lähdöiden määrä | 1 |
| Jännite - Tulo (min) | 18V |
| Jännite - Syöttö (maksimi) | 36V |
| Jännite - lähtö 1 | 5V |
| Jännite - lähtö 2 | - |
| Jännite - ulostulo 3 | - |
| Jännite - lähtö 4 | - |
| Nykyinen - ulostulo (maksimi) | 200mA |
| Teho (wattia) | 1W |
| Jännite - eristäminen | 3kV (3000V) |
| Sovellukset | ITE (Commercial), Medical |
| ominaisuudet | Remote On/Off, SCP |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 100°C |
| tehokkuus | 76.5% |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 6-SMD Module, 6 Leads |
| Koko / ulottuvuus | 0.59" L x 0.56" W x 0.44" H (15.0mm x 14.2mm x 11.2mm) |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Ohjausominaisuudet | - |
Valmistaja: Murata Power Solutions Inc.
Kuvaus: CONV DC/DC 12V 1W
Varastossa: 450
Valmistaja: Murata Power Solutions Inc.
Kuvaus: CONV DC/DC 5V 1W
Varastossa: 300
Valmistaja: Murata Power Solutions Inc.
Kuvaus: CONV DC/DC 3.3V 1W
Varastossa: 150
Valmistaja: Murata Power Solutions Inc.
Kuvaus: CONV DC/DC 5V 1W
Varastossa: 0
Valmistaja: Murata Power Solutions Inc.
Kuvaus: CONV DC/DC 3.3V 1W
Varastossa: 0
Valmistaja: Murata Power Solutions Inc.
Kuvaus: CONV DC/DC 12V 1W
Varastossa: 0
Valmistaja: Murata Power Solutions Inc.
Kuvaus: CONV DC/DC 5V 1W
Varastossa: 0
Valmistaja: Murata Power Solutions Inc.
Kuvaus: CONV DC/DC 3.3V 1W
Varastossa: 0
Valmistaja: Murata Power Solutions Inc.
Kuvaus: CONV DC/DC 3.3V 1W
Varastossa: 0
Valmistaja: Murata Power Solutions Inc.
Kuvaus: CONV DC/DC 5V 1W
Varastossa: 0